Pracując z nami możesz liczyć na:

Kompleksowość obsługi

Potrafimy obsłużyć Twoją firmę w pełnym zakresie - od kwestii pracowniczych, regulaminów, umów, spraw z klientami, aż po umowy inwestycyjne. W sekcji poniżej przedstawiamy Ci nasze specjalizacje.[+]

Darmowe konsultacje

Chętnie poświęcimy czas na wstępne konsultacje oraz zbadanie sytuacji Twojej firmy. Nie musisz od razu decydować się na współpracę z nami - wcześniej nas poznaj i zobacz jak pracujemy.

Błyskawiczna obsługa

Czas to pieniądz, natomiast w biznesie czas to pieniądz razy 2. Współpracując z wieloma dynamicznymi spółkami wiemy, jak ważna jest komunikatywność i pełne oddanie w celu szybkiego rozwiązania sprawy. W naszej kancelarii nie ma zbyt późnej pory na rozmowę z Klientem.[+]

Stała obsługa

Wybierając jedną kancelarię zyskujesz nie tylko kompetentnego prawnika ale często wartościowego partnera, który im dłużej zna Twoją działalność, tym lepiej może doradzić w kwestiach związanych z prawem. Znając lepiej spółkę i jej specyfikę, możemy szybciej i sprawniej ją obsługiwać, co wpływa również na niższe ceny dla naszych Klientów. Stawiamy na długofalowe relacje, oparte na zrozumieniu i kompetencji.

Nasza misja

Niektóre usługi

Umowy

Pomoc prawna w zakresie zawierania i rozwiązywania umów (uczestnictwo w prowadzonych rokowaniach i negocjacjach, których celem jest nawiązanie współpracy z Kontrahentem oraz zawarcie umowy)

Sprawy sądowe

Reprezentowanie Spółki / Przedsiębiorcy przed sądami powszechnymi w tym prowadzenie spraw z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umów, dochodzenia roszczeń z tytułu naruszenia dóbr osobistych.

Handel on-line

Podejmowanie działań umożliwiające sprzedaż przez internet elektroniki, leków, kosmetyków. Redagowanie regulaminów sprzedaży internetowej

Sprawy karne

Reprezentowanie Przedsiębiorcy w postępowaniach karnych oraz karno-skarbowych w charakterze obrońcy cz też pełnomocnika zarówno na etapie postępowania przygotowawczego jak i sądowego, z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej działalności.

Skonsultuj się

Nasi klienci