Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem młodych adwokatów z Krakowa, których głównym założeniem jest efektywne realizowanie celów naszych Klientów. Dla MMP Adwokaci praca zespołowa jest kluczowym elementem sukcesu w opracowywaniu strategii oraz długofalowych scenariuszy procesowych. Wspólna odpowiedzialność za realizację celu, zaangażowanie w pracę wpływa na wyższą skuteczność w rozwiązywaniu problemów.
Jesteśmy realnymi partnerami naszych Klientów.
Jak działa dobry adwokat? Podstawą sprawnego i skutecznego działania adwokata jest pełne zaangażowanie i zrozumienie potrzeb Klienta, specyfiki jego działalności i otoczenia prawno-finansowego. Każda sprawa jest prowadzona przez kancelarię z najwyższym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dla nas każdy Klient jest tym najważniejszym.

Dlaczego my?

Wyróżnia nas transparentność działań i prokliencka postawa. Dobry adwokat wie, że łącząc powyższe cechy ze świetną znajomością prawa, doskonałymi umiejętnościami prowadzenia sprawy przed sądem, komunikatywnością oraz już zdobytym doświadczeniem jest w stanie dostarczyć Klientom usługę najwyższej jakości. Jedna sprawa - wiele możliwych rozwiązań. My wybieramy najlepsze.

Wyróżniają nas

W naszej kancelarii każdy Klient musi mieć poczucie pełnego profesjonalizmu. Chcemy, aby nasi Kliencie wiedzieli, że ich interesy są najlepiej zabezpieczone jak to tylko możliwe.

Współpracując z nami szybko otrzymasz analizę swojej sytuacji oraz możliwe drogi postępowania wraz z kosztorysem dla każdej z nich.

Nasz zespół jest świetnie zorganizowany. Zdziwisz się jak łatwy, stały i szybki będzie kontakt z nami.

Czy wiesz, że przepisy prawa mogą zmienić się kilkukrotnie w ciągu jednego roku? Czy wiesz, że nowe orzeczenia, wypowiedzi doktryny pojawiają się codziennie i wpływają na sposób oceny spraw przez sądy? Poza doświadczeniem głównym atutem adwokata jest jego wiedza i nadążanie za zmieniającym się prawem. Nie spoczywamy na laurach.

Adwokat powinien być skuteczny. Zajrzyj do naszych referencji. Dzięki wiedzy i kompetencjom oraz zaangażowaniu z powodzeniem reprezentujemy naszych Klientów osiągając dla nich możliwe najkorzystniejsze orzeczenia sądów. Jedna sprawa - wiele możliwych rozwiązań. Wybierzemy najlepsze.

Najlepiej czujemy się w:

Obsługa spółek (w tym e-commerce)

95%

Sprawy karne

85%

Sprawy rodzinne

79%

Sprawy pracownicze

78%

Poznaj nasz zespół

Referencje od naszych klientów

Szybko i konkretnie

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Kancelaria szybko i konkretnie odpowiadała na nasze pytania i doprowadziła do korzystnego rozwiązania sprawy. Obecnie stale korzystamy z usług Adwokaci MMP.

Doskonały kontakt i dostępność

Byłam pod dużym wrażeniem dostępności, szybkości w kontakcie i umiejętnościom mecenas Molendy i mecenasa Michalika. W niezwykle szybkim tempie udało się rozwiązać dość skomplikowane i trudne zagadnienia, które utrudniały działalność spółki.

Pozytywna współpraca

Pozytywna współpraca, kancelaria działa tak, by jak najwięcej pomóc a jak najmniej przeszkodzić. Skupiają się na znalezieniu rozwiązania a nie tylko przedstawianiu "blokerów" jak zdarzało się z wcześniejszą obsługą prawną. Bardzo komunikatywni i dostępni - telefonicznie i mailowo odpowiedzi docierały do nas błyskawicznie. Pełna kompetencja i wiedza.